0
منو دسترسی
شرایط و قوانین

شرایط و قوانین

( شرایط و قوانین)

استفاده شما از پایگاه اینترنتی لوندویل و سفارش ساعت مچی از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
خرید کالا از پایگاه اینترنتی لوندویل بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
خدمات و محتویات این فروشگاه براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است. مالکیت مادی و معنوی اطلاعات موجود در فروشگاه لوندویل به " شرکت خضرا " تعلق دارد و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت. هر گونه استفاده از محتویات سایت ایلوندویل فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین سایت امکان پذیر می باشد. براى اخذ اجازه کتبی می توانید با ایمیل سایت و یا شماره تماس های موجود در وبسایت مکاتبه داشته باشید.
نقل قول از محتویات و خبرها و مقالات سایت اینترنتی فروش ساعت "لوندویل" برای پایگاه ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است.
این سایت در حقیقت یک پایگاه داده و یا فروشگاه اینترنتی مجازی میباشد که محصولات برندهای ساعت مچی لوندویل را عرضه میکند.
اطلاعات ارائه شده ساعتهای مچی لوندویل در سایت لوندویل برگرفته از ترجمه مطالب، کاتالوگها و سایتهای مرتبط خارجی میباشد. لذا این سایت هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطاهای نگارشی پذیرا نیست. همچنین لوندویل خود را متعهد به روزرسانی مداوم اطلاعات و محتویات سایت لوندویل می داند.
"قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش‌¬فاکتور منظور گردیده است، معتبر می‌باشد."
کاربران متعهد هستند که در دسترسی به پایگاه لوندویل مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.
کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
سایت لوندویل هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد پایگاه که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این پایگاه می باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
فروشگاه ساعت لوندویل هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتویات سایتهایی که ارتباط به آنها بواسطه آگهی و یا لینک در فروشگاه اینترنتی شکل می گیرد، پذیرا نیست.
تمام ابزاری که در پایگاه سایت "لوندویل" با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد. سایت "لوندویل" هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتویات پیام های کاربران نمی پذیرد.
تمام شرایط و خدمات سایت "لوندویل" برمبنای آخرین سیاستهای این پایگاه شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات در اخبار پایگاه مندرج می گردد.
ارتباط سایت "لوندویل" با کاربران فقط از طریق آدرس ( آدرس سایت لوندویل ) بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد. سایت "لوندویل" به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
 مالکیت معنوی محتویات سایت "لوندویل" شامل قانون حق تکثیر متعلق به شرکت خضرا می باشد.


( ارتباط مستقیم با کاربران )
سایت "لوندویل" به دنبال رضایت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضایت از کار ما حاصل نشده، لطفا مراتب را با پست الکترونیکی به مدیر سایت اطلاع دهید.
ضمناً کاربران گرامی می توانند در هر زمان که مایل باشند پرسشهای خود را به یکی از روشهای ذکر شده در بخش تماس با "لوندویل"  برای ما ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.
سیاست حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران
سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در "لوندویل"
سایت " لوندویل " تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران را دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که " لوندویل " از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران " لوندویل " را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.


( اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها )
شما با ثبت نام در " لوندویل " مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و … را در اختیار سایت فروش ساعت قرار می دهید. در ادامه فعالیت در سایت فروشگاه اینترنتی ساعت " لوندویل " و تقاضا برای ثبت سفارش٬ شما نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن های تماس خواهید داشت.
شما پس از ورود به سایت فروش ساعت " لوندویل "٬ به عنوان کاربر " لوندویل " شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار " لوندویل " خواهد بود. لازم به ذکر است که این موارد تنها موارد مورد استفاده در " لوندویل " نخواهد بود.
" لوندویل " اطلاعاتی از قبیل IP شما٬ اطلاعات کوکی ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از اینگونه اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا تحویه محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان ها و افراد غیر از " لوندویل " قرار نخواهد گرفت.
" لوندویل " اطلاعات شما را اجاره نخواهد داد بجز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و شاکی نسبت به عملکرد شما وجود داشته باشد.


( محدودیت دسترسی به اطلاعات )
" لوندویل " دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات را خواهند داشت.
کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های " لوندویل " نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.
کلیه اطلاعات مربوط به سیستم " لوندویل " در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.
امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم فروشگاه اینترنتی ساعت مچی را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید

 

0%